Zaloguj się Załóż konto +48 537 998 764 sklep@mocnyplon.pl

Producenci

Barney's FarmDinafem SeedsDutch PassionFemale SeedsGreen Hill SeedsGreen House SeedsMocnyPlonRoyal Queen SeedsSensi SeedsStrain HuntersSweet Seeds

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Dinafem Seeds

Dinafem Seeds

Dinafem to bank nasion, który zajmuje się sprzedażą najlepszej selekcji nasiona konopi, zarówno własnych, jak i innych banków. Od początku naszego istnienia, będąc hodowcami, prowadziliśmy badania nad genetyką roślin, aż do stworzenia naszych nasion, docenianych na całym świecie.

Odpowiadamy indywidualnie na Twoje potrzeby. Pomagamy Ci w zakupie i zapewniamy środki do prowadzenia własnej hodowli, dzięki artykułom z naszego blogu i z dokumentów multimedialnych.

Stworzyliśmy do Twojej dyspozycji oficjalny sklep Dinafem, aby zapewnić Ci bezpośredni kontakt, bez udziału pośredników. Zawsze gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji, poufność wysyłek i rozwiązujemy ewentualnie powstałe niedogodności.


Najwyższa jakość nasion feminizowanych autokwitnących

Trzy kluczowe elementypozwalające zaoferować najwyższą jakość:

  • Skrupulatny dobór najlepszych nasion marihuany
    Myjemy mechanicznie i ręcznie nasiona marihuany z resztek roślin. Segregujemy je według wielkości i wybieramy jedynie te najlepsze.

  • Kontrolowane przechowywanie dla optymalnej konserwacji
    Kontenery magazynujące nasiona Dinafem są starannie do tego przygotowane. Stale kontrolujemy temperaturę i wilgotność, w celu osiągnięcia optymalnej konserwacji nasion marihuany.

  • Innowacyjne opakowanie, służące do transportu bez ryzyka
    Nasiona marihuany są pakowane i transportowane do Twojego miejsca zamieszkania w mikrorurkach Eppendorf. W tych lekkich i odpornych rurkach są umieszczane nasiona konopi i żel z krzemionki, oddzielone błoną z poliuretanu. Żel działa jako regulator wilgotności i w ten sposób utrzymuje naturalne właściwości nasiona konopi. Dowiedz się więcej na temat naszego innowacyjnego opakowania do transportu


 
Critical +

Critical +

Dinafem Seeds

126,00 zł
Critical Jack

Critical Jack

Dinafem Seeds

45,00 zł
Critical Kush

Critical Kush

Dinafem Seeds

40,00 zł
Haze 2.0 Auto

Haze 2.0 Auto

Dinafem Seeds

45,00 zł
Kush-N-Cheese Auto

Kush-N-Cheese Auto

Dinafem Seeds

36,00 zł
Moby Dick

Moby Dick

Dinafem Seeds

63,00 zł
Moby Dick Auto

Moby Dick Auto

Dinafem Seeds

45,00 zł
Original Amnesia

Original Amnesia

Dinafem Seeds

45,00 zł
Sour Diesel Auto

Sour Diesel Auto

Dinafem Seeds

45,00 zł
White Widow

White Widow

Dinafem Seeds

49,00 zł
White Widow Auto

White Widow Auto

Dinafem Seeds

40,00 zł

Sklep MocnyPlon.pl to seedbank oferujący najlepsze feminizowane nasiona marihuany, konopi, odmiany indica i sativa, zarówno indoor, outdoor jak i nasiona autoflowering.
W naszej ofercie znajdziecie produkty najlepszych światowych producentów. Kupując u nas masz 100% gwarancję jakości, bezpieczeństwa i dyskrecji.
Sprzedajemy nasiona marihuany tylko i wyłącznie w celach kolekcjonerskich. Sprzedaż i posiadanie nasion marihuany na terenie naszego kraju jest dozwolone. Sama uprawa nasion konopi oraz pomoc w uprawie jest nielegalna!

Zapraszamy do zakupów!

LEGALNOŚĆ

W Polsce jak i w wielu krajach Unii Europejskiej handel nasionami marihuany oraz ich posiadanie jest całkowicie legalne. Nasiona konopi same w sobie nie zawierają żadnych substancji narkotycznych i nie powodują żadnego działania psychoaktywnego,dlatego też zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są narkotykiem ani też ich prekursorem. Polskie prawo zabrania jednak uprawy nasion marihuany. Kiełkowanie, uprawa, a nawet przygotowanie pod uprawę jest nielegalne na terenie RP.
Czytaj dalej...

Sklep MocnyPlon.pl sprzedaje nasiona wyłącznie w celach kolekcjonerskich i nie ponosi odpowiedzalności za niezgodne z prawem i przeznaczeniem wykorzystanie nasion przez kupujących.
Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz opakowaniach, służą celom edukacyjnym i kolekcjonerskim.
Więcej informacji w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii: (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami)

Ukryj.

BEZPIECZEŃSTWO
Bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasz sklep internetowy został zabezpieczony najnowocześniejszą technologią szyfrowania danych. Nasze serwery znajdują się w Holandii a wszystkie dane, a także formy dokonywania płatności są szyfrowane, co potwierdza certyfikat SSL. Wszystkie dane klientów są kasowane do 5 dni od nadania wysyłki. Sklep z nasionami marihuany MocnyPlon.pl jest legalnie działającą firmą.
PRZESYŁKI
Wszystkie przesyłki są pakowane przez nas w dyskretny sposób, uniemożliwiający rozpoznanie ich zawartości. Oprócz standardowych metod wysyłki mamy przygotowane również anonimowe sposoby doręczeń, takich jak odbiór osobisty w placówce Poczty Polskiej oraz odbiór w paczkomacie Inpost. Ponadto oferujemy również dyskretny i bezpieczny odbiór osobisty na terenie woj. śląskiego.
2015-2016 Copyright by MocnyPlon.pl | Oprogramowanie sklepu shopGold.pl