Zaloguj się Załóż konto +48 530 888 800 sklep@mocnyplon.pl

Producenci

00 Seeds BankAnaconda SeedsBarney's FarmDutch PassionFastBudsFemale SeedsGreen House SeedsLife SeedsMocnyPlonRoyal Queen SeedsSensi SeedsSuper Sativa Seed ClubVictory Seeds

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Feminizowane nasiona konopi

Oferujemy szeroki wybór feminizowanych nasion, których kiełkowanie przebiega z wysoką efektywnością. Dojrzałe, starannie wyselekcjonowane ziarna o doskonałych właściwościach mają różne stężenie THC, dzięki czemu możesz dostosować jego poziom do indywidualnych potrzeb i wymagań. Doskonała jakość sprawia, że kwitnienie jest skuteczne i zapewnia wysoki procent zachowanych ziaren, ponieważ znajdują się wśród nich wyłącznie żeńskie osobniki.

Na czym polega feminizowanie nasion?

Jednym z największych problemów kolekcjonerów jest płeć ziaren marihuany, ponieważ do pielęgnacji nadają się wyłącznie osobniki żeńskie, podczas gdy męskich należy się pozbyć. Aby rozwiązać ten problem, stworzono oferowane w tej kategorii naszego sklepu internetowego feminizowane nasiona, które charakteryzuje brak męskich chromosomów. Oznacza to, że na początku można oszczędzić czas na ich usuwaniu i oddzielaniu od żeńskich. Na uzyskanie takiego rezultatu pozwala apomiksja – zapylanie rośliny, które polega na tym, że genetyka powstającego ziarna jest taka sama jak matecznego nasiona. W rezultacie przebieg fazy kwitnienia staje się efektywniejszy, bo jest pozbawiony męskich osobników.

Zastosowanie feminizowanych ziaren przekłada się na owocne rezultaty kolekcjonowania, a tym samym zwiększa jego opłacalność. Przy relatywnie niewielkim wykorzystaniu zasobów można liczyć na bardzo dobre efekty pod względem zarówno ilościowym, jak i jakościowym. Decydując się na naszą ofertę, masz pewność atrakcyjnego aromatu i pięknego wyglądu kolekcjonowanych ziaren.


Przejdź do strony głównej
LEGALNOŚĆ Kolekcjonerskie nasiona marihuany

W Polsce jak i w wielu krajach Unii Europejskiej handel nasionami marihuany oraz ich posiadanie jest całkowicie legalne. Nasiona konopi same w sobie nie zawierają żadnych substancji narkotycznych i nie powodują żadnego działania psychoaktywnego,dlatego też zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii nasiona konopi indyjskich nie są narkotykiem ani też ich prekursorem. Polskie prawo zabrania jednak uprawy nasion marihuany. Kiełkowanie, uprawa, a nawet przygotowanie pod uprawę jest nielegalne na terenie RP.
Czytaj dalej...

Sklep MocnyPlon.pl sprzedaje nasiona wyłącznie w celach kolekcjonerskich i nie ponosi odpowiedzalności za niezgodne z prawem i przeznaczeniem wykorzystanie nasion przez kupujących.
Wszystkie informacje zawarte w opisach nasion oraz opakowaniach, służą celom edukacyjnym i kolekcjonerskim.
Więcej informacji w ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii: (art.45 /i nast./ p.3. i 4. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii z 29 lipca 2005 z późn. zmianami)

Ukryj.

BEZPIECZEŃSTWO Nasiona automaty - bezpieczna dostawa
Bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego nasz sklep internetowy został zabezpieczony najnowocześniejszą technologią szyfrowania danych. Nasze serwery znajdują się w Holandii a wszystkie dane, a także formy dokonywania płatności są szyfrowane, co potwierdza certyfikat SSL. Wszystkie dane klientów są kasowane do 5 dni od nadania wysyłki. Sklep z nasionami marihuany MocnyPlon.pl jest legalnie działającą firmą.
PRZESYŁKI Indoor ziarna konopii - szybka przesyłka
Wszystkie przesyłki są pakowane przez nas w dyskretny sposób, uniemożliwiający rozpoznanie ich zawartości. Oprócz standardowych metod wysyłki mamy przygotowane również anonimowe sposoby doręczeń, takich jak odbiór osobisty w placówce Poczty Polskiej oraz odbiór w paczkomacie Inpost. Ponadto oferujemy również dyskretny i bezpieczny odbiór osobisty na terenie woj. śląskiego.
2021 Copyright by MocnyPlon.pl | Oprogramowanie sklepu shopGold.pl